CLASSICS - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Značka Frédérique Constant proslula svými klasickými a propracovanými hodinkami mimořádné hodnoty. Čisté linie a klasický vzhled jsou charakteristické pro každé hodinky kolekce Classics. Mezi další vlastnosti patří spolehlivost a odolnost. Každé hodinky kolekce Classics byly vytvořeny s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.
Dámské modely kolekce Classic
Pánské modely kolekce Classic
VÝROBA

Výroba přesných hodinek, jaké se vyrábějí ve společnosti Frédérique Constant, vyžaduje výjimečné dovednosti a samozřejmě ty nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie. Naše společnost je odhodlána nadále uplatňovat nejvyšší možné normy výroby, a to u každých hodinek, které pod značkou Frédérique Constant opustí naši manufakturu.

CHYTRÝ NÁKUP

Koncepce společnosti Frédérique Constant spočívající v nabídce dostupných luxusních hodinek je věrná tradici poskytování luxusních předmětů, které přináší svému majiteli velké uspokojení. Jako chytří kupující jsou i majitelé společnosti Frédérique Constant spokojeni sami se sebou. Získávají luxusní produkty, které se zrodily v rukou nadšených hodinářů se smyslem pro dokonalost a s citem pro detail. Majitelé společnosti Frédérique Constant si jsou vědomi hodnoty, kterou vlastní.

Návrat na obsah