GWYNETH PALTROW - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
GWYNETH PALTROW, GLOBÁLNÍ AMBASADORKA ZNAČKY FREDERIQUE CONSTANT PRO OBLAST CHARITY

Společnost FREDERIQUE CONSTANT, která se věnuje charitativní činnosti již mnoho let, s potěšením oznamuje, že novou globální ambasadorkou značky pro oblast charity se stává filantropka a herečka ověnčená Oscarem® Gwyneth Paltrow. Její přirozená a klasická krása, inspirující zapojení do charity a neoddiskutovatelné charisma z ní činí dokonalou partnerku pro naši nezávislou rodinnou značku švýcarských hodinek.

Společnost Frederique Constant se podpoře charitativních činností věnuje již od roku 2004. Z každých prodaných hodinek dámské kolekce věnuje na charitativní činnost 50 USD. Jedna z těchto činností     je i podpora léčby srdečních onemocnění dětí a žen. Mottem značky FREDERIQUE CONSTANT je "Live your passion" (Žijte svou vášní), a přesně to také společnost dělá. Vášeň se bezpochyby prolíná jak řemeslným zpracování hodinek, tak i veškerou  charitativní činnosti této značky.

Oscarem ověnčená herečka Gwyneth Paltrow je jednou z hollywoodských žen, které se věnují filantropii nejvíce, což má významný dopad na její každodenní život. S ohledem na její úžasné filantropické dílo a osobní úsilí pro prosazení změn se Gwyneth Paltrow stala novou globální ambasadorkou značky FREDERIQUE CONSTANT pro oblast charity 1. března 2016. Bude přímo podporovat vzdělávací projekty organizace „DonorsChoose“, která se věnuje podpoře vzdělávání pro děti. Nová charitativní reklamní kampaň, kterou nafotil slavný Tom Munro tak, aby GWYNETH PALTROW měla pozitivní a radostný výraz, propaguje DonorsChoose a vyzývá lidi, aby organizaci podpořili.

Jsem velmi hrdá na to, že mohu být ambasadorkou charitativní kampaně společnosti Frederique Constant. Frederique Constant považuji za skvělou firmu a jsme zajedno v našem odhodlání pro charitativní činnost a ochotu něco vracet společnosti. Jsem moc ráda, že mohu spolupracovat s firmou, která má silný hodnotový systém,“ prozradila GWYNETH PALTROW.

ALETTA STAS, členka správní rady a spoluzakladatelka značky FREDERIQUE CONSTANT, řekla: „Jsme moc rádi a poctěni, že se naší novou ambasadorkou pro oblast charity stala GWYNETH PALTROW. Díky její práci a angažovanosti naší značky můžeme zlepšit život mnoha dětí. Když si naši zákazníci pořídí některý z nejnovějších modelů z naší dámské kolekce, nejenže budou mít radost z nádherných hodinek na svém zápěstí, ale zároveň pomohou těm, kdo to potřebují nejvíce.“

NOVÁ KLASICKÁ KOLEKCE DELIGHT

Nová kolekce Delight společnosti Frederique Constant byla navržena s dokonalou kombinací elegance, formy a štíhlého provedení a její neodolatelná směs představuje vrchol ženského stylu. Od nádherně tenkého pouzdra až po útlé ručky zdůrazňuje každý aspekt tohoto designu filozofii společnosti Frederique Constant, totiž filozofii "Accesible luxury" neboli dostupného luxusu.

I další sada společnosti Frederique Constant, kolekce Delight Automatic podporuje charitativní cíle Nadace Frederique Constant – z každých prodaných hodinek přispěje 50 USD na přímou podporu inovativních, úspěšných a trvalých organizací po celém světě zabývajících se zejména pomocí ženám a dětem. Od roku 2004 společnost Frederique Constant sponzorovala mnoho charitativních akcí, jako jsou galavečery Global Gift a Power of Women magazínu Variety. Když si naši zákazníci pořídí některý z nejnovějších modelů z naší kolekce Delight, podpoří pozitivní změny a umožní lidem vést smysluplný a naplňující život ve spravedlivějším a bezpečnějším prostředí.

Kolekce Delight je ztělesněná ženskost na první dotek, kdy linie hodinek decentně splývají přes zápěstí až k jejich dokonale vyváženému klasického číselníku, který je dostupný ve dvou typech a dvou barevných tónech. Hodinky z kolekce Delight dokonale padnou na zápěstí ženy jako ten nejjemnější šperk.


Návrat na obsah