LADIES AUTOMATIC - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Kolekce Ladies Automatic společnosti Frédérique Constant vytvořily ženy pro ženy. Klasické a elegantní, oplývající ženskostí, propracované a sexy v každém detailu. Tyto kvalitní mechanické hodinky byly vytvořeny s vášní, aby se staly zrcadlem hodnot a ambicí současných žen.
Dámské modely kolkece Ladies Automatic
GWYNETH PALTROW

Společnost FREDERIQUE CONSTANT, která se věnuje charitativní činnosti již mnoho let, s potěšením oznamuje, že novou globální ambasadorkou značky pro oblast charity se stává filantropka a herečka ověnčená Oscarem® Gwyneth Paltrow. Její přirozená a klasická krása, inspirující zapojení do charity a neoddiskutovatelné charisma z ní činí dokonalou partnerku pro naši nezávislou rodinnou značku švýcarských hodinek.

„Jsem velmi hrdá na to, že mohu být ambasadorkou charitativní kampaně společnosti Frederique Constant. Frederique Constant považuji za skvělou firmu a jsme zajedno v našem odhodlání pro charitativní činnost a ochotu něco vracet společnosti. Jsem moc ráda, že mohu spolupracovat s firmou, která má silný hodnotový systém,“ prozradila GWYNETH PALTROW.

Charitativní činnost Frédereique Constant

Společnost Frederique Constant se podpoře charitativních činností věnuje již od roku 2004. Z každých prodaných hodinek dámské kolekce věnuje na charitativní činnost 50 USD. Jedna z těchto činností je i podpora léčby srdečních onemocnění dětí a žen. Mottem značky FREDERIQUE CONSTANT je "Live your passion" (Žijte svou vášní), a přesně to také společnost dělá. Vášeň se bezpochyby prolíná jak řemeslným zpracování hodinek, tak i veškerou  charitativní činnosti této značky.
Návrat na obsah