MANUFACTURE - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Koncepce společnosti Frédérique Constant spočívající v nabídce dostupných luxusních hodinek je věrná tradici poskytování luxusních předmětů, které přináší svému majiteli velké uspokojení. Jako chytří kupující jsou i majitelé společnosti Frédérique Constant spokojeni sami se sebou. Získávají luxusní produkty, které se zrodily v rukou nadšených hodinářů se smyslem pro dokonalost a citem pro detail. Majitelé společnosti Frédérique Constant jsou si vědomi hodnoty, kterou vlastní.
Dámské modely kolekce Manufacture
Pánské modely kolekce Manufacture
VÝVOJ

S týmem vysoce nadaných hodinářských specialistů začala značka tento vývoj již v roce 2001. Nyní, o téměř třicet let později, disponuje společnost Frédérique Constant patnácti vlastními kalibry řady Manufacture. Kolekce Manufacture společnosti Frédérique Constant, vyráběná v limitované edici pro většinu jejích modelů, je technologicky nejvyspělejší sadou hodinek, které vyrábíme.

PODROBNOSTI

Číselníky opatřené nádhernými rytinami, jemným gilošovaným zdobením a uhlazenými elegantními pouzdry jistě přitáhnou mnoho obdivných pohledů. Kožené pásky z aligátoří nebo krokodýlí kůže, safírová dýnka, propracované rytiny a pečlivě vybrané materiály, od zářivé ušlechtilé oceli až k třpytivému růžovému zlatu, to vše přispívá k obdivnému údivu, jímž tato řada oplývá.
Návrat na obsah