RUNABOUT - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Nová limitovaná edice kolekce Runabout Moonphase Riva Historical Society vyzařuje stejnou dávku sebevědomí, jakou se pyšní lodě, jejichž jméno nese. Všechny hodinky nové řady Runabout Moonphase Riva Historical Society budou vyráběny ve striktně limitované edici 1 888 kusů.
Modely kolekce Run About
Runabout
SPOLEČNOST RIVA HISTORICAL SOCIETY

Strážci nádherného odkazu. Společnost Riva Historical Society byla založena v italském Miláně v roce 1998. Hlavním cílem společnosti Riva Historical Society je hledat a pomáhat zachovat klasické malé motorové čluny a lodě, které navrhl vášnivý milovník lodí, pan Carlo Riva. Společnost Frédérique Constant spojila síly se společností Riva Historical Society. Společně vzdávají hold řemeslu, které je ztělesněním důmyslnosti a uvolněné elegance úžasného období, kdy se svět zdál být šťastný a bezstarostný.

LODĚ RUNABOUT

Od roku 2009 oslavuje společnost Frédérique Constant legendární jachty Runabout bouřlivých 20. let tím, že nabízí atraktivní řadu chronometrů limitované edice pod názvem „Runabout“. Lodě Runabout projektovali zruční inženýři, kteří usilovali o vytvoření nadčasového designu – vysoký lesk dřeva, blyštivý chrom a třpytivé sklo – tyto prvky nikdy z módy nevyjdou. Bezpochyby ve svém úsilí uspěli. V současnosti tyto neuvěřitelně elegantní řemeslné kousky nadále krášlí nejnádhernější světové vody a mnoho z nich bylo možné vidět i na akcích pořádaných společností Frédérique Constant.
Návrat na obsah