SLIMLINE AUTO HEART BEAT - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
FREDERIQUE CONSTANT PŘEDSTAVUJE NOVÉ MODELY SLIMLINE AUTO HEART BEAT

V roce 2016 pokračuje švýcarský výrobce hodinek Frederique Constant v rozšiřování a konsolidaci své kolekce Slimline, jež se během let stala ikonou značky pyšnící se novými modely Slimline Auto Heart Beat.

Dokonalá elegance těchto tří zbrusu nových modelů značky vychází z jejich čistých linií a kvalitního designu. Jedná se o nejtenčí modely značky Frederique Constant. Díky 40mm pouzdru, které je k dispozici ve verzi z leštěné ušlechtilé oceli, nebo v luxusní verzi potažené růžovým zlatem, jsou tyto nové hodinky očividně určeny mužům. Nápaditá a pozoruhodná kombinace klasických hodinek a inovací vás zaujme zejména díky kameny osázenému strojku, který lze zahlédnout díky průhledu v číselníku umístěnému na pozici 12. Typicky klasický a tradiční design hodinek Frederique Constant je nicméně obohacen mnoha detaily, které s sebou mnohdy přináší další inovace. Byla to právě firma Frederique Constant, která v roce 1994 vytvořila první model Heart Beat, jenž odhaloval mechanický strojek a vytvořil tak nový trend celého hodinářského odvětví.

Modely Slimline Auto Heart Beat, jež jsou výsledkem této lekce o stylu a důrazu na minimalismus, odrážejí posun k samotné podstatě. Tyto nové hodinky ztělesňují konkrétní zásady, které přispívají k jejich jedinečnosti a extrémní jednoduchosti. Vyznačují se tenkými leštěnými tyčinkovými dílky stupnice a maximálně jednoduchým číselníkem v tmavě šedém nebo stříbrném provedení. Celkový design nových modelů Slimline Auto Heart Beat se vyznačuje lehkostí, a to vizuální i fyzickou.

Vzhledem k tomu, že je kolekce Slimline firmy Frederique Constant synonymem tenkých hodinkových modelů, i modely Slimline Heart Beat obsahují kalibr FC-312, strojek s automatickým nátahem, který je ve své kategorii jedním z nejtenčích a jako srdce hodinek pohání hodinové a minutové ručky. „Tepová frekvence“ tohoto strojku je 28 800 kmitů/hod., strojek obsahuje 25 kamenů a 42hodinovou rezervu chodu. Ochranu hodinek zajišťuje pouzdro s vodotěsností 3 ATM.

Modely Slimline Auto Heart Beat jsou navíc opatřeny jemným páskem z krokodýlí kůže v černém či hnědém provedení odpovídajícím barvě pouzdra.


Návrat na obsah