SLIMLINE - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Kolekce Slimline společnosti Frédérique Constant obsahuje několik trvale oblíbených prvků naší nabídky. Tyto hodinky se vyznačují nejmodernější technologií a současně si ponechávají stejně úspěšný, stylový a čistý design. Kolekce Slimline společnosti Frédérique Constant vzdává hold ženevskému hodinářství, které za rozumné ceny slaďuje styl, eleganci a vysokou kvalitu.
Dámské modely kolekce Slimline
Pánské modely kolekce Slimline
KOLEKCE SLIMLINE

Kolekce Slimline představuje řadu ultratenkých modelů. Strojky s automatickým nátahem, na nichž je tato elegantní řada založena, mají tloušťku pouhých 3,6 mm. Číselníky jsou ozdobeny jemným gilošovaným vzorem, který je výsledkem složité metody rytí. Nástroje vysoké přesnosti s povolenou odchylkou v řádu tisíciny milimetru byly vyvinuty speciálně pro každý jednotlivý vzor a design číselníku.

CHYTRÝ NÁKUP

Koncepce společnosti Frédérique Constant spočívající v nabídce dostupných luxusních chronometrů je věrná tradici poskytování luxusních předmětů, které přináší svému majiteli velké uspokojení. Jako chytří kupující jsou i majitelé společnosti Frédérique Constant spokojeni sami se sebou. Získávají luxusní produkty, které se zrodily v rukou nadšených hodinářů se smyslem pro dokonalost a citem pro detail. Majitelé společnosti Frédérique Constant jsou si vědomi hodnoty, kterou vlastní.
Návrat na obsah