VINTAGE RALLY - Hodinky Fréderique Constant

Přejít na obsah
Společnost Frédérique Constant je již dlouho spojována s různými rallye automobilových veteránů po celém světě, mnohdy v roli oficiálního poskytovatele časomíry. Úzce spolupracujeme na událostech, jakými jsou například závod z čínského Pekingu do francouzské Paříže pod názvem Peking to Paris Rally nebo také soutěžní klání, překonávající vzdálenost mezi Kanadou, Amerikou a Mexikem v rámci závodu Carrera Panamericana.

Společnost je také dlouhodobě spojována s automobilovou značkou Healey.
Modely kolekce Vintage Rally
Vintage Rally
KOLEKCE VINTAGE RALLY

Tato kolekce má mnoho společných prvků právě s automobily, kterým vzdává svůj hold. Díky tomu, že každý model je vyráběn ve striktně limitované edici 1888 kusů, půjdou tyto hodinky bez pochyby na odbyt stejně rychle, jako přímočaré a elegantní vozy, kterými se inspiroval jejich čistý a elegantní design. Čistý styl pro čistou vášeň!

MODEL HEALEY

Společnost Frédérique Constant oslavuje návrat slavného závodního vozu NOJ 393 Healey, který je bezpochyby jedním těch, které dokázaly překročit svůj stín. Tento úžasný automobil, ikona závodních vozů, téměř zanikl, když při hrozné nehodě během legendárního závodu 24 hodin Le Mans došlo k téměř úplnému zničení jednoho z posledních vozů tohoto modelu.
Návrat na obsah